Fare İlaçlama Hizmetlerimiz

Alo Böcek İlaçla Ankara fare ilaçlama denildiği zaman ilk akla gelen firmadır. Ankara’nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerinde hizmet sunar. En iyi fare ilaçlama şirketi olan firmamız 365 gün boyunca işini profesyonel biçimde sağlamaktadır. Farelerle mücadele ederken birçok farklı yöntem kullanılır. Ancak kesin çözüme ulaşabilmek için işini iyi bilen profesyonel ekipler ile yapılması gerekir. Alo Böcek ilaçlama sizin için profesyonel ekibiyle çalışır ve sizi farelerden kurtarır. Bunun için Hemen Ara butonundan bizleri arayarak ulaşmanız yeterlidir.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev, iş yeri vb. birçok yaşam alanlarımızda fare pisliğini gördüğünüz zaman hemen ara butonundan bizlere ulaşarak %100 çözüme kavuşabilirsiniz. Fare kemirgen bir canlıdır, size ve çevreye birçok zararları vardır. Sizi bu zararlardan kurtarmak için yılın 365 günü hizmet vermekteyiz. İşinde profesyonel ve disiplinli olan ekibimiz farelerin bulunduğu yerlere uygun istasyonlar kurar ve fare türüne göre doğru ilaç tercihleri yapar, sizleri bu dertten kurtarır.

Evde Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Birçok insanın aklına gelen sorulardan bir tanesi de evde fare ilaçlama nasıl yapılır? sorusudur. Alo Böcek İlaçlama firması evde fare ilaçlama yaparken özenli ve müşterilerini mağdur etmeyecek bir şekilde %100 garantili hizmet vermektedir. Fare ilaçlaması uygulanırken evlerde daha dikkatli olunması gerekir. Çünkü evler insanların asıl yaşam yerleridir. Ekibimiz ev sahibimizle iletişime geçerek öncelikle nerede olduklarına dair keşif yapar. Fare ilaçlama hizmetini verirken ekibimiz ev sahibimize farelerin çoğunlukla nerelerde olabileceğin ve eve girebileceği olası yolları gösterir. Bu yolların mutlaka kapatılması gerektiğini iletir. Evde fare ilaçlama hizmetini yaptıktan sonra herhangi bir temizliğe gerek yoktur.

Fare İlaçlama Ücretlerimiz

Fare ilaçlama uygulanacak alanlara göre fiyatta değişiklik gösterebilir. Genellikle fare ilaçlama fiyatlarımız 300 ile 700 TRY arasındadır. Fiyatlamadaki en büyük etken ilaçlanacak olan alanın büyüklüğüdür. Birim maliyet açısından daha büyük alana sahip yaşam alanları daha uygun fiyata ilaçlanır. Bir diğer etken ise kullanmış olduğumuz sertifikalı fare zehirlerinin kalitesidir. Alo Böcek İlaçla ekibi kullanmış olduğu sertifikalı fare ilaçları ile kesin çözümler üretir.

Ücretlendirmelerimizde faturalandırma da bir etkendir. Ekibimiz ilaçlama hizmetini vermeden önce tarafınıza işlem sonunda fatura edilecek tutarı bildirir. Bu sayede fare ilaçlama hizmetini almadan önce ödeyeceğiniz tutarı öğrenmiş olursunuz.

Kullandığımız Fare İlaçları

Alo Böcek İlaçla ekibi yasa ve yönetmeliklerin izin verdiği en etkili fare ilaçlarını kullanır. Kullanmış olduğumuz fare zehirlerini, uygulanacak ortama göre profesyonel ilaçlama uzmanlarımız belirler. Firmamız güvencesiyle gerçekleştirilen ilaçlama hizmetleri %100 kesin çözüm sağlar.

Ekibimiz genellikle sertifikalı Bayer ürünleri kullanır. Uygulanan fare yemi, fare zehri, fare kovucu, fare tutkalı ve fare kapanı gibi tüm işlemler hızla gerçekleştirilerek fareler ortamlarınızdan uzaklaştırılır. Kullanmış olduğumuz ilaç ve ekipmanların hava kalitesine hiçbir etkisi yoktur. Bu nedenle insan sağlığına zarar vermez.

Fare İlaçlama Hizmetimiz Ne Kadar Süre Etkilidir?

Fareler bildiğimiz böcek ilaçlama hizmetini sunduğumuzda yok olmazlar. Fareler böceklere oranla daha tehlikeli ve zarar verici özelliklere sahip canlılar oldukları için böcek ilaçları farelerde kullanıldığı zaman etkili olmazlar. Garanti vererek yapmış olduğumuz fare ilaçlama hizmetlerimiz farelerin bünyelerine etki eder ve onlarda kemirme isteği uyandırır. Böylelikle onlardan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Fare ilaçlama hizmeti verirken dikkat ettiğimiz nokta farelerin asıl kaynağını bulmaktır. Bu yüzden ekiplerimiz öncelikle fare yuvalarını tespit ettikten sonra farenin geçebileceği yolları birçok ilaç ve uygun kovucular koyarak farelerden %100 kurtulma garantisini verir. Ekiplerimiz fare ilaçlama işlemini gerçekleştirdikten sonra uygun istasyonlar kuracak bir daha farelerle karşılaşmayacaksınız.

fare ilaçlama firmaları

İlaçlama Ne Kadar Sürer?

İlaçlama işlemimiz yapıldığı ortama bağlı olarak sürede farklılıklar gösterebilir. Ortalama ilaçlama sürelerimiz 30 ile 45 dakika arasında sürer. Ekiplerimizin ilaçları uyguladığı esnada bulunduğunuz ortamı terk etmenize gerek yoktur. İlaçlama sonrası herhangi bir temizlik gerekmez. İlaçlama öncesi ortamda herhangi bir düzenleme yapmanıza gerek yoktur. İlaçlarımız kokuludur. Fakat sertifikalı ve güvenilir olduklarından dolayı insan sağlığına herhangi bir zarar vermez. Alo Böcek İlaçlama firması memnuniyet garantisi verir.

Ankara’nın Neresinde Fare İlaçlama Hizmeti Veriyoruz?

Alo Böcek İlaçlama Ankara’nın birçok ilçesinde hizmet vermektedir. Bunlar Ayaş, Altındağ, Akyurt, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Haymana, Evren, Güdül, Kalecik, Keçiören, Kahramankazan, Mamak, Kızılcahamam, Nallıhan, Pursaklar, Sincan, Polatlı, Yenimahalle, Şereflikoçhisar’dır. Firmamız 7/24 saat hizmet vermekte olup herhangi bir problem ile karşılaştığınız zaman bir telefon uzağınızdadır.

×