profesyonel uyuz ilaçlama

Uyuz Böceği İlaçlama

Alo Böcek İlaçlama güvencesiyle Ankara’da uyuz böceği ilaçlama hizmetleri alabilirsiniz. Uyuz böceği bireye kaşıntı veren ve genellikle ilaçlanmadığı sürece geçmeyen bir rahatsızlık haline gelir. Böcek ilaçlama hizmetlerimiz arasından en çok talep gören ilaçlama hizmetlerinden biridir.

Uyuz böceği bireye temasından bir kaç hafta sonra belirtiler gösterir. Bu belirtiler günlük hayatınızı zorlaştırır. Uyuz böcekleri gözle görülmemektedir. Uyuza yakalandığınızı yoğun kaşıntı ve kırmızı cilt lekelerinden anlayabilirsiniz. Uyuz insandan insana kolaylıkla geçebilir. Bu yüzden uyuza yakalanmış kişilere temas edilmemelidir. Ortak kullanılan yatak, mobilya, havlu vb. eşyalar kullanılmamalıdır. Uyuzun tedavisi doktorların verdiği ilaçlarla sağlanır. Eğer uyuza yakalanırsanız tedavi gördükten sonra çevrenize bulaşmaması için bulunduğunuz ortamın ilaçlanması gerekmektedir. Bunun için 7/24 hemen ara butonundan bize ulaşabilirsiniz.

uyuz böceği nasıl ölür

Evdeki Uyuz Böceğini Ne Öldürür?

Uyuza yakalandığınız zaman ilk yapmanız gereken doktora gidip tedavi olmaktır. Uyuza yakalanmış kişi ile aynı ortamda bulunulmamalı ve kişinin özel eşyaları ile temastan kaçınılmalıdır. Kişinin özel eşyalarının 60 derecede yıkanıp sık sık havalandırılması gerekmektedir. Daha sonra bulunduğunuz evi ilaçlandırmanız gerekmektedir. Uyuz böceği ilaçlama hizmeti veren firmamız Ankara’nın en güvenilir ve kesin çözüm sunan tek firmasıdır. İlaçlama konusunda ekiplerimizi işinde uzman kişiler tarafından oluşturmaktayız. Firmamız müşteri memnuniyeti garantilidir. Evdeki uyuz böceğini ilaçlamadan öldüremezsiniz. Bu yüzden bu dertten kurtulmanız için bizi aramanız yeterlidir.

ankara uyuz ilaçlama

Uyuz İçin En Etkili İlaç

Uyuz için birçok etkili ilaç vardır. Bunlar permethrin, piretrin, benzil benzoat, gama benzen heksaklorid, kükürtlü merhem, crotamiton krem, ıvermectin , lindane’dır. Bu ilaçları kullandıktan sonra kaşıntı birkaç gün daha devam etmektedir. Uyuz böcekleri eşyalar üstünde 3-5 gün kadar yaşayabilmektedir. Ortamdan uyuz böceklerinin gitmesi için kimyasal ilaçlamada yapılmalıdır. Ekibimiz sertifikalı ve kaliteli ilaç kullanımı ile evinizin her yerini ilaçlayarak bu böceklerin daha fazla yayılmadan ölmesini sağlar.

böcek ilaçlama uyuz ankara

Uyuz Böceği İlaçlama Fiyatları

Uyuz ilaçlama fiyatları ilaçlanacak alana göre fiyatta değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ilaçlamadan önce ilaçlanacak yerin metrekaresini bizlerle paylaşmanız gerekmektedir. Uyuz böceği ilaçlaması uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Böylelikle gönül rahatlığı ile bizden hizmet alabilirsiniz. Eğer hizmet verdiğimiz yerde tekrar bir problem yaşanırsa ücretsiz bir şekilde ilaçlama hizmeti veririz. İlaçlarımızın hepsi sertifikalı olup insan sağlığına zarar vermez.

profesyonel uyuz ilaçlama

Nerelerde Hizmet Vermekteyiz

Ankara’nın birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz. Bunlar: Beypazarı, Etimesgut, Çankaya, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Polatlı, Sincan, Yenimahalle ilçeleridir. Ankara’nın uyuz böceği ilaçlama konusunda en iyi firması olan Alo Böcek İlaçla müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Alo Böcek İlaçla yılın 365 günü sizlere hizmet verir.

uyuz olmamak için ilaç
×